GDPR po členih

 

 

Avtorji

Ela Omersa

univ. dipl. prav., LL.M., odvetnica v Odvetniški pisarni Fabiani, Petrovič, Jeraj, Rejc. Njena glavna delovna področja so področja delovnega in socialnega prava, varstva (osebnih) podatkov, gospodarskega in splošnega civilnega prava.

Tanja Bohl

univ. dipl. prav., je ustanoviteljica Odvetniške pisarne Bohl d.o.o. in ena vodilnih strokovnjakov na področju delovnega prava v Sloveniji, predavateljica, avtorica vrste seminarjev, priročnikov in člankov s tega področja. Kot odvetnica se že mnogo let ukvarja z delovnimi razmerji, pri čemer se pogosto srečuje tudi s področjem varstva osebnih podatkov, ki je vedno bolj pomembno pravno področje.

Urška Krivec

univ. dipl. prav., je kot strokovna sodelavka, specializirana za področje delovnega prava, zaposlena v Odvetniški pisarni Bohl. Ker je področje delovnega prava pogosto povezano tudi s področjem varstva osebnih podatkov, slednje pa v zadnjem času postaja vedno bolj pomembno pravno področje, je v zadnjih dveh letih svoje izobraževanje in praktično izpopolnjevanje usmerila tudi na to (vedno bolj aktualno) področje.

Mojca Fakin

univ. dipl. prav., je zaposlena v Odvetniški pisarni Fabiani, Petrovič, Jeraj, Rejc. Pisarni se je pridružila leta 2013, po uspešno zaključenem pripravništvu na Višjem sodišču v Ljubljani. V času študija si je Mojca Fakin izkušnje pridobila v okviru opravljenega pripravništva na Veleposlaništvu Republike Slovenije v Berlinu in pri Mednarodnem arbitražnem razsodišču Mednarodne trgovinske zbornice v Parizu. Njena primarna delovna področja so področje delovnega prava, varstvo (osebnih) podatkov, področje nepremičnin in gradbenega prava, kot tudi pravo varstva potrošnikov. V okviru teh področij Mojca Fakin svetuje tako domačim, kot mednarodnim strankam iz najrazličnejših panog. 

 

Praktične informacije
Najbližji dogodek v koledarju
20.8.2018 - poročanje o porabi sredstev za zaposlovanje invalidov nad kvoto

Oglejte si vse dogodke za ta dan
Menjalniški tečaj 16.8.2018
 1 USD1,14 EUR (+0,01)
 1 HRK7,42 EUR (+0,01)
 1 GBP0,89 EUR (+0,01)
 1 PLN4,31 EUR (-0,01)
 1 CZK25,7 EUR (-0)
več
>
Povračila stroškov
Dnevnice - Slovenija
Odsotnost nad 12 - 24 ur. 21,39 EUR
Odsotnost nad 8 - 12 ur. 10,68 EUR
Odsotnost nad 6 - 8 ur. 7,45 EUR

več

več

 

Praktične informacije - Uporabni seznami
Aleksander Milanez
Ob Hudinji,   Celje
telefon: ni podatka
Banka:
e-mail: aleksander.milanez@t-1.si
Alenka Urnaut Ropoša
Legen 34,   Šmartno pri Slovenj Gradcu
telefon: ni podatka
Banka:
e-mail: alenka.urnaut@gmail.com
Alenka Zornada
Povšetova ulica 91,   Ljubljana
telefon: ni podatka
Banka:
e-mail: alenka.zornada@gmail.com
Alojzij Boh
Celovška cesta 300,   Ljubljana-Šentvid
telefon: ni podatka
Banka:
e-mail: lojze.boh@siol.com
Alojzij Strmec
Cerovci 3,   Novo mesto
telefon: ni podatka
Banka:
e-mail: as.strmec@siol.net
Andreja Kovačič
Krivec 92,   Ljubljana
telefon: ni podatka
Banka:
e-mail: andreja@gracen.si
Andrej Cehtl
Iztokova ulica 35,   Maribor
telefon: ni podatka
Banka:
e-mail: andrej@acensor.si
Andrej Kocuvan
Betettova ulica 18,   Maribor
telefon: ni podatka
Banka:
e-mail: andrej.kocuvan@gmail.com
Andrej Lampe
Trubarjeva cesta 28,   Ljubljana
telefon: ni podatka
Banka:
e-mail: andrej.lampe@nsv.si
Andrej Selan
Banja loka 7a,   Kostel
telefon: ni podatka
Banka:
e-mail: selan.andrej@siol.net
Andrej Štendler
Polanškova ulica 3,   Ljubljana-Črnuče
telefon: ni podatka
Banka:
e-mail: andrej.stendler@siol.net
Andrej Vrabl
Razlagova ulica 24,   Maribor
telefon: ni podatka
Banka:
e-mail: av@inventa.si
Anica Mozetič
Bezenškova ulica 64,   Maribor
telefon: ni podatka
Banka:
e-mail: ana.mozetic@gmail.com
Anton Kožar
Dunajska cesta 196,   Ljubljana
telefon: ni podatka
Banka:
e-mail: anton.kozar@inre.si
Anton Kolarič
Gajska ulica 39,   Odranci
telefon: ni podatka
Banka:
e-mail: anton.kolaric@atrij.si
Anton Krajnc
Bolfenška ulica 70,   Maribor
telefon: ni podatka
Banka:
e-mail: anton.krajnc@guest.arnes.si
Žarko Kovačevič
Nad mlini 33,   Novo mesto
telefon: ni podatka
Banka:
e-mail: 3kovacevic@gmail.com
Žarko Povše
Smolenja vas 78,   Novo mesto
telefon: ni podatka
Banka:
e-mail: zpovse@siol.net
Bogomil Strmec
Finžgarjeva ulica 2,   Novo mesto
telefon: ni podatka
Banka:
e-mail: bojan.strmec@gmail.com
Bogomir Eržen
Senčna pot 69,   Portorož
telefon: ni podatka
Banka:
e-mail: bogomir.erzen@gmail.com
Bojan Grum
Pregljeva 61,   Ljubljana
telefon: ni podatka
Banka:
e-mail: constructa@siol.net
Bojan Sekereš
Tomšičeva ulica 6,   Lendava
telefon: ni podatka
Banka:
e-mail: sekere.bojan@siol.net
Boris Pajnkihar
Kurirska pot 1,   Spodnji Duplek
telefon: ni podatka
Banka:
e-mail: boris.pajnkihar@siol.net
Boris Pavličič
Rašica 43,   Ljubljana-Šmartno
telefon: ni podatka
Banka:
e-mail: boris@gic.si
Borut Barlič
Vrvarska ulica 5,   Maribor
telefon: ni podatka
Banka:
e-mail: borut@caris.si
Boštjan Boh
Jamnikarjeva ulica 1,   Ljubljana
telefon: ni podatka
Banka:
e-mail: bostjan.boh@abaka.si
Branko Dolenc
Gradnikova cesta 44a,   Radovljica
telefon: ni podatka
Banka:
e-mail: branko.dolenc@siol.net
Branko Malek
Pot ob Homšnici 9,   Slovenj Gradec
telefon: ni podatka
Banka:
e-mail: branko.malek@gmail.com
Branko Penca
Dolenje Mokro Polje 1,   Šentjernej
telefon: ni podatka
Banka:
e-mail: brane.penca@siol.net
Branko Vergan
Ulica Štefana Kovača 21,   Murska Sobota
telefon: ni podatka
Banka:
e-mail: branko.vergan@siol.net
Breda Zorko
Mali vrh pri Šmarju 30,   Šmarje-Sap
telefon: ni podatka
Banka:
e-mail: breda.zorko@gmail.com
Cezar Ostan
Klanc 44,   Bovec
telefon: ni podatka
Banka:
e-mail: cezar@ostan.si
Damjana Varšek
Radio cesta 2A,   Domžale
telefon: ni podatka
Banka:
e-mail: damjana.varsek@gmail.com
Darja Tavzelj
Majcenova cesta 5,   Trbovlje
telefon: ni podatka
Banka:
e-mail: darja.tavzelj@siol.net
David Cafnik
Plečnikova ulica 5,   Maribor
telefon: ni podatka
Banka:
e-mail: david.cafnik@gradior.si
Drago Čepon
Predjamska cesta 10,   Ljubljana
telefon: ni podatka
Banka:
e-mail: cepon.drago@siol.net
Dušan Zupančič
Mala vas 9e,   Ljubljana
telefon: ni podatka
Banka:
e-mail: zupancic@sving.si
Edi Batagelj
Goriška cesta 29 e,   Ajdovščina
telefon: ni podatka
Banka:
e-mail: eb@freenet.si
Emina Grabec
Zlato polje 14E,   Kranj
telefon: ni podatka
Banka:
e-mail: emina@grabec.ptt.si
Eva Jaki
Koseskega ulica 23,   Maribor
telefon: ni podatka
Banka:
e-mail: eva.jaki6@gmail.com
France Gorše
Trdinova cesta 4,   Domžale
telefon: ni podatka
Banka:
e-mail: france.gorse@siol.net
Franc Lednik
Šlandrov trg 30,   Žalec
telefon: ni podatka
Banka:
e-mail: franc.lednik@dri.si
Franc Marn
Ulica Franca Barleta 8,   Cerklje na Gorenjskem
telefon: ni podatka
Banka:
e-mail: franci.marn@email.si
Franc Nahitgal
Pot za Bistrico 23A,   Domžale
telefon: ni podatka
Banka:
e-mail: france.nahtigal@siol.net
Franc Pintar
Ulica bratov Hvalič 144,   Nova Gorica
telefon: ni podatka
Banka:
e-mail: pintar-agens@siol.net
Grega Hojnik
Ulica Ilije Gregoriča 40,   Miklavž na Dravskem polju
telefon: ni podatka
Banka:
e-mail: grega.hojnik@estimia.si
Igor Pšunder
Ramovševa ulica 3,   Maribor
telefon: ni podatka
Banka:
e-mail: igor.psunder@uni-mb.si
Igor Zabukovec
Dekani 303,   Dekani
telefon: ni podatka
Banka:
e-mail: igor_zabukovec1@t-2.net
Irena Benčina Gostiša
Defranceschijeva ulica 2,   Novo mesto
telefon: ni podatka
Banka:
e-mail: bme.nm@siol.net
Ivan Hali
Spodnji kraj 47,   Prevalje
telefon: 051 323 448
Banka:
e-mail: ni podatka
Ivan Toman
Petrovče 203,   Petrovče
telefon: ni podatka
Banka:
e-mail: ivo.toman2@gmail.com
Izidor Salobir
Babno 31a,   Celje
telefon: ni podatka
Banka:
e-mail: evrovoda@siol.net
Iztok Uranjek
Arja vas 37,   Petrovče
telefon: ni podatka
Banka:
e-mail: uranjek.iztok@siol.net
Janez Fajfar
Brezje pri Tržiču 57,   Tržič
telefon: ni podatka
Banka:
e-mail: janez.fajfar@siol.net
Janez Hribar
Vodnikovo naselje 58,   Ljubljana
telefon: ni podatka
Banka:
e-mail: janez.hribar@unicreditgroup.si
Janez Klugler
Maistrova ulica 2A,   Žalec
telefon: ni podatka
Banka:
e-mail: janez.klugler@triera.net
Janez Kratnar
Zgornje Gameljne 32b,   Ljubljana-Šmartno
telefon: ni podatka
Banka:
e-mail: janez.kratnar@dominus.si
Janja Borec Merlak
Pregljeva ulica 38,   Ljubljana
telefon: ni podatka
Banka:
e-mail: janja_merlak@yahoo.com
Jasmina Kajzer
Jakopičeva ulica 16,   Ljubljana
telefon: ni podatka
Banka:
e-mail: jasmina.kajzer@gmail.com
Jerner Šturm
Hrušica 159,   Hrušica
telefon: ni podatka
Banka:
e-mail: aestimo@vep.si
Jožef Murko
Krčevinska ulica 61,   Maribor
telefon: ni podatka
Banka:
e-mail: joze.murko@dodoma.si
Jože Spevan
Stanetova ulica 32,   Celje
telefon: ni podatka
Banka:
e-mail: lipec7@gmail.com
Jorg Bleiweis Trsteniški
Rjava cesta 16,   Ljubljana - Polje
telefon: ni podatka
Banka:
e-mail: jorg.bleiweis@telemach.net
Jure Fleischman
Vešter 17,   Škofja Loka
telefon: ni podatka
Banka:
e-mail: jure@lonka.si
Jure Kern
Ulica Angelce Hlebce 1B,   Kranj
telefon: ni podatka
Banka:
e-mail: jure.kern@siol.net
Jurij Lovšin
Dantejeva ulica 45,   Izola
telefon: ni podatka
Banka:
e-mail: jurij.lovsin@amis.net
Karin Fincinger
Podgorje 46,   Kamnik
telefon: ni podatka
Banka:
e-mail: grad.inzeniring@siol.net
Karmen Bolčina Bošnjak
Kunaverjeva ulica 14,   Ljubljana
telefon: ni podatka
Banka:
e-mail: bolcina.bosnjak.aaks@t-2.net
Lidija Kavalar Žvajker
Maistrova ulica 6,   Maribor
telefon: ni podatka
Banka:
e-mail: lidija.zvajker@gimov.si
Ljuba Nahtigal
Ob Farjevcu 49,   Ljubljana
telefon: ni podatka
Banka:
e-mail: ljuba.nahtigal@gmail.com
Ludvik Turin
Maistrova ulica 17,   Ptuj
telefon: ni podatka
Banka:
e-mail: auditor@auditor-revizija.si
mag. Andraž Brilli
Dolenjska cesta 156b,   Ljubljana
telefon: ni podatka
Banka:
e-mail: andraz.brilli@gmail.com
Marija Lipovšek
Ulica Ivana Suliča 8a,   Šempeter pri Gorici
telefon: ni podatka
Banka:
e-mail: marija.lipovsek@gmail.com
Marija Toplak
Stojnci 135A,   Markovci
telefon: ni podatka
Banka:
e-mail: marija@toplak-ptuj.si
Marjan Čeh
Hrenova ulica 19,   Ljubljana
telefon: ni podatka
Banka:
e-mail: cehmar@gmail.com
Marko Klokočovnik
Ulica Lojzeta Spacala 38,   Ljubljana
telefon: ni podatka
Banka:
e-mail: marko.klokocovnik@t-2.net
Marko Lavrenčič
Rožna ulica 9,   Domžale
telefon: ni podatka
Banka:
e-mail: lavrencic.marko@gmail.com
Marko Črešnik
Št. Janž pri Radljah 75,   Radlje ob Dravi
telefon: ni podatka
Banka:
e-mail: projekting@siol.net
Marko Trobiš
Prekorje 66,   Škofja vas
telefon: ni podatka
Banka:
e-mail: janko.trobis@gmail.com
Maruška Šubic Kovač
Žaucerjeva ulica 15,   Ljubljana
telefon: ni podatka
Banka:
e-mail: msubic@fgg.uni-lj.si
Metka Blaznik
Prežihova ulica 28,   Celje
telefon: ni podatka
Banka:
e-mail: metkablaznik@gmail.com
Mihael Ogorevc
Lamutova ulica 9,   Brežice
telefon: ni podatka
Banka:
e-mail: mihael.ogorevc@gmail.com
Milena Špenger Benko
Dolga Brda 70,   Prevalje
telefon: ni podatka
Banka:
e-mail: milena.benko@gmail.com
Mirko Romih
Slomškova ulica 23,   Grosuplje
telefon: ni podatka
Banka:
e-mail: mirko.romih0@gmail.com
Mirko Rostohar
Golek 4,   Krško
telefon: ni podatka
Banka:
e-mail: biro-pns@siol.net
Mojca Turković
Maistrova ulica 15,   Ilirska Bistrica
telefon: ni podatka
Banka:
e-mail: mojca.turkovic@gmail.com
Nenad Marušić
Kotnikova ulica 25,   Ljubljana
telefon: ni podatka
Banka:
e-mail: nenad.marusic@dipstor.si
Nikolaja Kogovšek Gilčvert
Mokrška ulica 17,   Ljubljana
telefon: ni podatka
Banka:
e-mail: nikolaja.gilcvert@telemach.net
Nikolaj Omersa
Partizanska 10j,   Kranj
telefon: ni podatka
Banka:
e-mail: nikolaj.omersa@siol.net
Nives Šimenc
Ulica Angelce Hlebce 5B,   Kranj
telefon: ni podatka
Banka:
e-mail: nives.simenc@gmail.com
Petra Nagode Zupančič
Mala vas 9e,   Ljubljana
telefon: ni podatka
Banka:
e-mail: nagode@sving.si
Radovan Cink
Šprajčeva ulica 7,   Žalec
telefon: ni podatka
Banka:
e-mail: radovan.cink@siol.net
Rajko Hovnik
Tribej 12A,   Libeliče
telefon: ni podatka
Banka:
e-mail: rajko.hovnik@gmail.com
Roman Pibernik
Primorska cesta 2,   Šoštanj
telefon: ni podatka
Banka:
e-mail: info@ocena2.si
Saša Žižek
Na brežini 42,   Ljubljana-Črnuče
telefon: ni podatka
Banka:
e-mail: sasa.zizek1@gmail.com
Salko Pivać
Parecag 16B,   Sečovlje
telefon: ni podatka
Banka:
e-mail: archnep1@gmail.com
Samo Izlakar
Kraigherjeva ulica 33,   Ptuj
telefon: ni podatka
Banka:
e-mail: samo.izlakar@areal.si
Samo Kovačič
Malečnik 108,   Maribor
telefon: ni podatka
Banka:
e-mail: kovacic.samo@siol.net
Samo Zupančič
Podpeška cesta 66B,   Brezovica pri Ljubljani
telefon: ni podatka
Banka:
e-mail: zupancic@siol.net
Sebastjan Rozman
Srebrničeva ulica 5,   Ankaran
telefon: ni podatka
Banka:
e-mail: rozman.sebastjan@gmail.com
Silvester Premrl
Vilharjeva ulica 55,   Ajdovščina
telefon: ni podatka
Banka:
e-mail: silvester.premrl@siol.net
Silvo Plesnik
Mlače 34A,   Loče
telefon: ni podatka
Banka:
e-mail: silvo.plesnik@ario.net
Simon Kavka Jensterle
Beethovnova ulica 7,   Ljubljana
telefon: ni podatka
Banka:
e-mail: simon@ambientstudio.si
Slavko Bunderla
Zlatiborska ulica 2,   Maribor
telefon: ni podatka
Banka:
e-mail: slavko.bunderla@amis.net
Sonja Gračanić
Gregorčičeva ulica 12,   Maribor
telefon: ni podatka
Banka:
e-mail: sonja.gracanic@triera.net
Srečko Veselič
Spodnji Rudnik II 3A,   Ljubljana
telefon: ni podatka
Banka:
e-mail: srecko.veselic@siol.net
Stana Gantar
Volčanski Ruti 21,   Tolmin
telefon: ni podatka
Banka:
e-mail: stana.gantar@gmx.de
Stanko Markovič
Brilejeva ulica 12,   Ljubljana
telefon: ni podatka
Banka:
e-mail: smajdoo@siol.net
Stojan Bohinc
Radvanjska 71,   Maribor
telefon: ni podatka
Banka:
e-mail: cenis@triera.net
Tadej Čaks
Ulica Eve Lovše 18,   Maribor
telefon: ni podatka
Banka:
e-mail: tadej.caks@dodoma.si
Tomislav Regent
Maistrova ulica 11,   Maribor
telefon: ni podatka
Banka:
e-mail: tomi.regent@gmail.com
Urška Čebular
Reboljeva ulica 8,   Ljubljana
telefon: ni podatka
Banka:
e-mail: constructa@siol.net
Vera Damjan Bele
Ulica heroja Vojka 35,   Maribor
telefon: ni podatka
Banka:
e-mail: vera.bele@lenart.si
Vinko Javoršek
Pod brezami 13,   Ljubljana
telefon: 041 328 646
Banka:
e-mail: ni podatka
Vinko Mlinarič
Sovjak 109,   Sveti Jurij ob Ščavnici
telefon: ni podatka
Banka:
e-mail: vinko.mlinaric@siol.net
 
 Potrebujete pomoč?
Imate težavo z uporabo portala? Pišite nam.
Vaše sporočilo je bilo uspešno poslano.
Input:

Ta stran uporablja piškotke. Z nadaljevanjem brskanja po tej strani, brez spremembe pri nastavitvah vaših piškotkov, se strinjate z našimi pravili uporabe piškotkov.   V redu   Več o piškotkih